O mne

Moje meno je Katarína Maťaše. Vyštudovala som psychológiu na Univerzite Komenského v Bratislave. Tá ma síce obohatila o množstvo teoretických poznatkov, ale len vďaka živým procesom – vlastnému sebapoznávaniu, postupne odhaľujem tie Veľké otázky o sebe, a o svete, pre ktoré som sa na štúdium pôvodne prihlásila.

Ku kraniosakrálnej terapii som prišla, ako sa hovorí – ako slepé kura k zrnu. Nemala som nič načítané, a nevedela do čoho idem. Zážitok bol a stále je pre mňa veľmi obohacujúci. Ďakujem svojej učiteľke Lucke Mazúchovej. Bolo (a naďalej je) mi príjemné dopriať si na svojej ceste podporu. Tento spôsob terapie ma nadchol natoľko, že som sa rozhodla priložiť ruku, teda obe svoje ruky k dielu. Vidím v tom hlboký zmysel a svoje poslanie.

Okrem štúdia psychológie mám za sebou vlastnú viacročnú psychoterapeutickú skúsenosť z pozície klienta, štúdium psychológie v Španielsku, kde som sa stretla s psychodrámou, viacročné štúdium Waldorfskej pedagogiky, ktoré mi dalo celostný pohľad na človeka a jeho vývin – v rámci neho i mimo neho semináre psychofonetiky s jej zakladateľom Yehudom Tagarom, ďalej kurz práce s terapeutickými kartami pod vedením krízovej psychologičky PhD. Anyalaiovej, úvodný kurz etikoterapie s Vladom Červenákom, a hodiny a hodiny samoštúdia.

Kontinuálne vzdelávanie je pre mňa dôležité, ešte dôležitejšia je však práca na sebe ako organický celoživotný proces. Na mojej ceste mi pomáha jóga, maľovanie, meditácia, príroda, a láskavé duše, ktoré ma obklopujú a sprevádzajú.

Povedali o mne


Absolvovala som terapiu dotykom. Je to ako masáž duše. Nie tela. Prebiehajú telom uvoľňujuce energie. Človek si uvedomí vlastné Ja. Vrelo odporúčam. Je to vhodný relax pre dušu a je to upokojujúce. Katka, ktorá robila masáž duše, dala do toho svoju energiu a pokoj. Dala aj vysvetlenie, na čo by som sa mala zamerať.

Ingrid, pracovníčka banky

Terapia dotykom je úžasná relaxácia v kombinacií so serióznou terapiou. Dodáva mi každý týždeň potrebnú dávku starostlivosti o seba. Z terapie idem vždy plný energie, s pocitom že dokážem všetko čo si zaumienim.

Juraj, programátor

Terapia dotykom je skvelá! Katka presne odhadla moje tažkosti a okrem toho mi prešla aj začínajúca migréna. Odporúčam pre každého, kto chce dodať energiu a zbaviť sa ťažoby ♥️♥️♥️ Ďakujem! 

Barbora, doktorka

Terapia dotykom bola pre mňa veľmi príjemná. Pomohla mi v riešení konfliktu. Bola som prekvapená aký rýchly bol výsledok.

Andrea, podnikateľka

Terapia bola veľmi príjemná, cítila som prúdenie energie v tele, po skončení som mala pocity „znovuzrodenia“ a aktivovania svojich vnútorných zdrojov. Zaujalo ma to, ako intenzívne som vnímala vibrácie v energie v kostiach, a v kĺboch, najmä na kolenách a na hlave, nečakala som, že to budem vnímať s takou silnou intenzitou, bolo to skvelé. Terapiu dotykom odporúčam každému, kto sa potrebuje energeticky jednak uvoľniť a na druhej strane aktivizovať, či už psychicky alebo fyzicky.

Martina, psychologička
Objednať sa
Nezáväzná objednávka

    Mám čas doobedaMám čas poobedeMám čas večer