Recenzie

 

 

 

 

Povedali o mne


 

 

 

 

Absolvovala som terapiu dotykom. Je to ako masáž duše. Nie tela. Prebiehajú telom uvoľňujuce energie. Človek si uvedomí vlastné Ja. Vrelo odporúčam. Je to vhodný relax pre dušu a je to upokojujúce. Katka, ktorá robila masáž duše, dala do toho svoju energiu a pokoj. Dala aj vysvetlenie, na čo by som sa mala zamerať.

Ingrid, pracovníčka banky


 

 

 

 

Terapia dotykom je úžasná relaxácia v kombinacií so serióznou terapiou. Dodáva mi každý týždeň potrebnú dávku starostlivosti o seba. Z terapie idem vždy plný energie, s pocitom že dokážem všetko čo si zaumienim.

Juraj, programátor


 

 

 

 

Terapia dotykom je skvelá! Katka presne odhadla moje tažkosti a okrem toho mi prešla aj začínajúca migréna. Odporúčam pre každého, kto chce dodať energiu a zbaviť sa ťažoby ♥️♥️♥️ Ďakujem! 

Barbora, doktorka


 

 

 

 

Terapia dotykom bola pre mňa veľmi príjemná. Pomohla mi v riešení konfliktu. Bola som prekvapená aký rýchly bol výsledok.

Andrea, podnikateľka


 

 

 

 

Terapia bola veľmi príjemná, cítila som prúdenie energie v tele, po skončení som mala pocity „znovuzrodenia“ a aktivovania svojich vnútorných zdrojov. Zaujalo ma to, ako intenzívne som vnímala vibrácie v energie v kostiach, a v kĺboch, najmä na kolenách a na hlave, nečakala som, že to budem vnímať s takou silnou intenzitou, bolo to skvelé. Terapiu dotykom odporúčam každému, kto sa potrebuje energeticky jednak uvoľniť a na druhej strane aktivizovať, či už psychicky alebo fyzicky.

Martina, psychologička

Objednať sa

Nezáväzná objednávka

    Mám čas doobedaMám čas poobedeMám čas večer

    captcha